جورواجور

miley cyrus در paris پایتخت france

یکشنبه 14 شهریور 1389

خب بچه ها عکس های اخیر مایلی توی پاریس توی ادامه ی مطلب هست . مایلی الان جایی که با bf قبلیش خاطره ها داره . برید عکس ها رو حتما ببینید و بگید نظرتون در مورد تیپ مایلی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نیم بوتش و عینک هاش و البته صلیبش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ راستی این مایلی هم مثل جو این گوشی ..... رو زمین نمی ذاره که؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ البته شایدم i pod مایلی باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 


ادامه مطلب

zac efron روی جلد مجله ی wonderland

یکشنبه 14 شهریور 1389

                                                                                                خب اینم زک روی جلد مجله ی wonderland. به نظر من که خیلی جذابه البته من فقط عکسای سیاه و سفید زک رو دوست دارم . توی عکسهای رنگی یه جوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مخصوصا چشاش. البته توهین نباشه ها . علف باید به دهن بزی ( ونسا) شیرین بیاد. راستی می دونستید ممکنه این دو جدا بشن. اگه دوست داشتین بیشتر بدونین بگین تا کامل بنویسم. خب نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


selena gomez و david henrie ؟؟؟؟؟؟؟؟

یکشنبه 14 شهریور 1389

                                                                                                خب بعد از شایعه هایی که در مورد قرار این دو هم بازی زده شد اخیرا یه خبرنگار از دیوید پرسید که با سلنا قرار می ذاره یا و جواب چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خب معلمه دیگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نه دیگه. خب نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دوست داشتین اونا با هم باشن؟؟؟؟؟؟؟؟


taylor swift در مورد joe jonas صحبت می کنه.

یکشنبه 14 شهریور 1389

جدیه جدیه اگر این ویدیو رو ندیدین حتما ببینیدش نکات جالبی توش هست . وای تیلور صریحا در مورد نحوه ی به هم خوردن رابطه ش با جو حرف می زنه و حتی می گه کدوم آهنگش مال جوئه . درسته جو باهات به هم زد اما خودتو ضایع نکن.حتما ببینید و بگید نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من که جا خوردم یه کمکی

             دانلود


kanye west یه آهنگ واسه یtaylor swift نوشت

یکشنبه 14 شهریور 1389

                                                                                                  خب این آقا پیامی توی تیوتر داده که به خاطر اون چیزی که در جوایز MTV 2009 افتاد معذرت خواهی کنه و اعلام کنه که یه آهنگ واسه ی تیلور نوشته (( من یه آهنگ واسه ی تیلور سویفت نوشتم  که خیلی زیباست و می خوام که انو قبول کنه . اگه قبولش نکنه من اونو براش اجرا می کنم)) و همچنین یه چیزایی ر مورد این گفته که من نمی خوام مردم از من بدشون بیاد من واقعا به سبک پاپ و این حرفا اهمیت می دم واقعا متاسفم تیلور امیدوارم همه منو ببخشن من دیگه بزرگ شدم نمی خوام کسی از م متنفر باشه کاش می شد با همه فیس تو فیس صحبت کنم و نکات مفیدش اینا بود

پیوست کسی می دونه چه اتفاقی اونسال بین تیلور و این اقا افتاد؟؟؟؟؟؟؟ لطفا به منم بگید . منم می سرچم چیزی پیدا شد بهتون می گم. خب نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


justin bieber بیش از 5 میلیون طرفدار توی تویتر داره

یکشنبه 14 شهریور 1389

                                                                                                     اینم چیزی که جاستین تویت کرده که بگه چه قدر طرفدار داره ای خدا گرگ در لباس میش (( 5 میلیون خیلی قوی وداره رشد می کنه!!! بهترین طرفدارا در نیا !!! ممنونم ازتون !!!ما با هم تازه داریم شروع میکنیم)) ای خدا چرا اینا با پنبه سر می برن شهرتش رو جناب می بره حالش جناب می کنه پول نت و حسرتش واسه طرفداراش نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


عرضه های تبلیغی ashley tisdale در hellcats

یکشنبه 14 شهریور 1389

سلام چطورین امروز فکر کنم از بس اپ کنم سیستم بترکه خب برین توی ادامه ی مطلب و این عکسا را ببینید بعدش حتما نظرتون رو بگید بای بای


ادامه مطلب

ویدیو ی jonas brothers به نام important meeting

یکشنبه 14 شهریور 1389

خب اینم ویدیو یی که جانز ها برای ترویج camp rock پر کردن که مسخره بازی توشه لینک رو می ذارم دانلود کنید بگید نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ باشه؟

        دانلو ویدیو


آیا liam hemsworth می خواد miley cyrus رو برگردونه؟

یکشنبه 14 شهریور 1389

                                                                                 خب یه منبع اعلام کرده که لیام ناراحته و دلش می خواد اونا تفاوتاشون رو حل کنن و در آینده بتونن یه زوج باشن دوباره ( بله آقای ادعا اون موقع که مایلی همه می گفتن خیلی بهت علاقه مند شده حتی شانس ازدواج باهاشم می تونی داشته باشی باید از این کارا می کردی) خب اینم چیزی که منبع گفته (( اگر چه ممکنه رابطه ای انا الان تموم شده باشه اما به این معنی نیست که برای همیشه تموم شده باشه ممکنه یه شانس وجود داشته باشه که اونا بتونن رابطه شون رو باز سازی کنند اونا هر دو این طرز تفکر رو دارن که اگه اینطور معنی پیدا می کنه ( باید بشه ) خواهد شد. لیام خیلی بیشتر از اون توی این رابطه بود ( اینکه دروغه از نظر من اما شاید واسه اینه که صدقه سری مایلی اونم هی دنبال مایلی همه جا رفت) اون دوست داشت که منحصر به فر باشه و در مورد مایلی جدی بود( اینو راست گفته اخه یه شایعه ای می گفت که لیام با حالات و رقص های که مایلی به پسرا انجام می ده و لباس هاش مشکل داره بابا طرف غیرتیه خب دیگه) و می خواست رابطه شون به یه جایی برسه مایلی هنوز احساساته قویی نسبت به لیام داره  اما هنوز جوونه و داره شغلش رو دنبال می کنه) خب هر کی بود هم همین کارو می کرد نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ منم بودم شغل به این باحالی رو  واسه یکی مثل لیام ول نمی کردم. نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟


miley cyrus به عنوان hanna montana موزیک ویدیو que sera

یکشنبه 14 شهریور 1389

نمی دونم چرا منم هی لینک دانلود می ذارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بیخیال چی کار کنم هر خبری می خونم ویدیو داره دیگه. خب اینم یکی از آهنگ های hanna montana برید توی لینک و دانلود کنید اگه مشکلی داشت بگید و همچنین نظرتون دیگه فراموش نشه.

        دانلود ویدیو


دانلود موزیک ویدیو a year without rain

شنبه 13 شهریور 1389

خب اینم از این که یکی از بچه ها در خواست موزیک ویدیو کرده بود. دانلود کنید بگید مهسا و وبش بدن باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اه نگینا من یه شوخیی کردم حالا به هر حال نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

         دانلود ویدیو

اگه مشکلی داشت توی نظرات بگید

خب دیدینش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به نظرتون ویدیو و خوندن وحرکات سلنا شبیه lead singer و ویدیو i hate this part از pussy cat dolls نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نمی کم کپی برداری کرده به هیچ وجه . اما به نظرم شبیهش بود باید این آلبومش بهتر باشه و قوی تر یعنی به نظر میاد


چجوری ashley greene می تونه joe jonas رو به خودش علاقه مند نگه داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شنبه 13 شهریور 1389

خب اینم راه کار های اشلی . شوخی کردم بریم سراغ خبر خب یه منبع نزدیک به اشلی گفته که اشلی واقعا جو رو دوست داره و اون یه نقشه داره که جو رو به خودش علاقه مند نگه داره

خب نقشه اینه (( اون جوری رفتار می کنه که انگار به دست آوردنش سخته))

ای اشلی خدا بشناست . اما به نظر من واسه ی جو کار شازه چون تا اونجا که من فهمیدم جو از عاشق های سینه چاک که مثل چی دنبالشی بدش میاد به خاطر همینه که با خیلی ها به هم زد البته این فقط چیزی که من از کل چیزایی که از جو شنیدم گرفتم و منبع موثقی نداره . خب دور شدیم از خبر منبع اینو گفته (( اون می دونه که به راحتی نمی تونه تسلیم بشه ای اینکه جو خواهد گذشت . اون کناره گیری می کنه ( خودشو غیر قابل دسترس نشون می ده ای ....) و این جو رو دیوونه می کنه ( عاشقش می شه) ))  و همچنین شایعه شده اشلی هر سه مسیج جو رو جواب نمی ده و نه همه ی تماس های اونو . اما این روش کار می کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اینم چیزی که منبع گفته (( اون (جو) یه چیزی میگه مثل **در مورد زمان**  وقتی اشلی جوابشو می ده و اون تن شوخیش رو به دست میاره اما همونجور که همون می دونیم اون (جو ) با دندون طمع ( اینومنبع گفته به من ربطی نداره ) به دنبال اون بوده )) ای خدا بشناست اشلی من از آدمایی که به چیزی که نیستن تظاهر می کنند زیاد خوشم نمیاد . خب کلهم نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


آیا demi lovato با trey songz قرار خواهد گذاشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جمعه 12 شهریور 1389

خب می تونیم بر اساس حدس و گمان می تونم بگم که ممکنه دمی از این آقا خوشش بیاد بر طبق چیزی که در آخرین مصاحبه ش گفته (( من یه جورایی در مورد trey sognz کنجکاوم - اون واقعا جذابه . ما همدیگه رو توی تویتر دنبال می کنیم  و واسه ی هم پیام می ذاریم... اون واقعا فوق العاده س )) خب دیگه خودتون بگید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  آ هان اینم عکسش دیگه ریش و قیچی دست خودتونه هر جور می خواین تصمیم بگیرین و به منم خبربدین


دانلود bounce از jonas brothers و demi lovato

جمعه 12 شهریور 1389

خب اینم به در خواست یکی از بچه ها اگه ف.ل.ت.ر. بود بهم بگین . عوضش کنم. باشه لذت ببرید

دانلود bounce


demi lovato و miley cyrus ممکنه یه آهنگ دو نفره داشته باشن

جمعه 12 شهریور 1389

                                                                                                    خب دمی در این باره گفته که(( مادر مورد یه آنگ دو نفره  صحبت کردیم مثل آکوستیک یا همچین چیزی واقعا خوش می گذره اگه این ار رو با اون انجام بدم اون یکی از دوست های صمیمی منه و واقعا با استعداده خب پس من دوست دارم اونو تو آلبوم داشته باشم)) خب شما دوست دارید دمی توی آلبوم بعدیش مایلی رو داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دمی می خواد پاپ بخونه کاش خوب در آد . به نظر من توی راک بهتر بود. شما چی فکر می کنید


تعداد کل صفحات: (3) 1   2   3   

فهرست وبلاگ
پیوندهای روزانه
آرشیو
نویسندگان
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
جستجو
آخرین پستها
اَبر برچسبها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic