جورواجور

گروه allstar weekend در روز کودک.

یکشنبه 7 شهریور 1389


demi lovato و jonas brothers در روز کودکان.

یکشنبه 7 شهریور 1389

خب شاید این عکس ها رو دیده باشین اما دلمو نشکونین و ببینید باشه؟؟؟؟؟ راستی دمی انگار دیگه کفش پاشنه بلند نمی پوشه . من کفش هاش رو خیلی دوست داشتم.


ادامه مطلب

آیا miley cyrus به ashley greene گفت که با joe jonas قرار بذاره ؟؟؟؟؟؟؟؟

یکشنبه 7 شهریور 1389

اولا نظر خودم رو بگم مایلی به هیچ عنوان نمیره بگه بیا برو با این آخه دمی bff مایلیه و جو تازه دلشو شکسته و مایلی اینقدا هم بد نیست که بخواد نمک به زخم bff خودش بپاشه. خب حالا بریم واسه ی خبر. خب شایعات حول این می چرخه که مایلی یکی از کسایی بوده که اشلی رو ترغیب کرده کرده با جو قرار بذاره و اسلی دو دل بوده که این کار و بکنه یا نه. اینم چیزی که این منبع گفته (( اشلی واقعا مطمئن نبود ( حالا دیگه اشلی شده ادم خوبه ببین خدا دنیا به کجا رسیده البته من قضاوت نمی کنم کسی چه می دونه) که باید به در نهایت به دیدن جو ادامه بده یا نه به خاطر رابطه ی قبلیش . اما بعد از صحبت کردن با مایلی در فیلمی که با همن lol در مورد تجربه اش در مورد قرار گذاشتن با یه جانز اون تصمیم گرفت که این کار و بکنه)) خب کلهم شما چی فکر می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


sterling knight در فیلم transit

یکشنبه 7 شهریور 1389

                                                                                                     خب این آقاچشم آبی که بعضی ها می گن قشنگترین چشمای آبی رو داره و خیلی با مزه بازی می کنه منم ازش تا حدودی خوشم میاد و در نقش chad در sonny with a chance و christophetr در فیلم starstruck بوده که هر دو شو خوب انجام داد. قراره توی فیلم transit بازی کنه امیدوارم فیلم خوبی بشه. کلهم نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


بوسه ی nick jonas و nicole anderson

یکشنبه 7 شهریور 1389

                                                                                                 خب اینم بوسه ی نیک و نیکول که یه مدت شایعه بود دارن قرار می ذارن که نمی ذارن. این بوسه قرار بود توی یکی از قسمت ها نشون داده بشه که نشون داده نمیشه و از این سریال بریده شد آخی توی دل نیکول حتما می مونه هر چی باشه این نیک جانزه. اگه نیک هم با نیکول قرار می ذاشت صد در صد همه می گفتن این سه برادر به دخترای بزرگتر از خودشون علاقه مندن


demi lovato و we the kings آهنگ we will be a dream رو توی تور اجرا کردن.

یکشنبه 7 شهریور 1389

                                                                                                  خب دمی طرفداراش رو سورپرایز کرد و این آهنگ رو  توی تور در نیو جرسی خوند. در حالی که شایعه س ممکنه دمی با travis clark قرار می ذاره همونی که بقلش نشسته . خب نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


تولد 20 سالگیت مبارک nicole anderson.

یکشنبه 7 شهریور 1389

                                                                                                        خب اول همگی بخونید

تولد تولد تولدت مبارک

خب حالا ادامه با عرض تبریک و تهنیت به نیکول . اون 20 ساله شده (( انگار نه انگار اصلا بهش نمیاد از منم بچه تر می زنه ها)) خب اینم چیزی که سر صبح خروس خونون تویت کرد (( من 200000000000000000 ساله ام))      خب دیکه مبارکت.


آیا miley cyrus داره با douglas booth قرار می ذاره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یکشنبه 7 شهریور 1389

                                                                                                 خب مایلی و این آقای چشم آبی که همکار میلی توی فیلم LOL هست با هم توی یک رستوران دیده شدن و یکی از پیشخدمت ها گفته که (( هیچ جا نگینا )) اما داشتن با هم لاس می زدن اونم به مقدار زیاد اما همو نبوسیدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خب شما چی فکر می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


خواهر cody simpson یکی از طرفدارای joe jonas ه.

یکشنبه 7 شهریور 1389

                                                                                                  خب خواهر این آقای خواننده یکی از طرفدارای جو هست و کودی گفته که وقتی اونا جو رو دیدن و اون گفته که خواهرش طرفداره جوه خواهرش شروع کرد به گریه کردن آخی حیوونی. یه سوال اگه قرار باشه شما یکی از سلبریتی ها رو ببینید اون کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و شما بهش چی می گید؟؟؟؟؟؟


update از موزیک ویدیو a year without rain

یکشنبه 7 شهریور 1389

                                                                                              سلام خب متاسفانه سلنا اعلام کرد که موزیک ویدیو این جمعه بیرون میاد. خب اینم چیزی که سلنا تو facebook گفته (( من واقعا متاسفم همگی موزیک ویدیو این هفته جمعه افتتاح می شه)) خب باشه سلنا ایندفعه می بخشیمت


demi lovato در مورد دیدن آهنگاش روی i Tunes صحبت می کنه.

شنبه 6 شهریور 1389

                                                                                                 خب دمی جدیدا در یکی از مصاحبه هاش گفته که چه جوریه وقتی که چهره ی خودش رو روی i Tune ها میبینه یا اینکه آهنگاش از آلبومهاش یا فیلماش برای فروش گذاشته می شن . و همچنین می گه شاید یکی دو بار آلبوم هاش رو بخره وقتی اومد بیرون اما بهشون گوش نمی ده. خب بچه ها یه چیزی من دمی رو توی این عکس و لباس و آرایش و مدل مو و کفش و همه چی دوست دارم . نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و به نظرتون اگه خواننده بودین چه حسیه که ببینید آهنگاتون برای فروش روی i Tune ها گذاشته شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


موزیک ویدیو MINE از taylor swift آماده س .

شنبه 6 شهریور 1389

                                                                                                خب قابل توجه طرفداران تیلور این موزیک ویدیو آماده شده و در مورد اینه که تیلور بزرگ می شه ازدواج می کنه و خانواده تشکیل می ده . ببخشید لینک دانلود رو خواستم بذارم اما همون مشکلات که ممکنه ف.ی.ل.ت.ر و این حرفا البته بچه ها لینک می ذارن از وب های اونا هم می شه گرفت . در هر حال ویدیو رو ببینید و بگید نظرتون چیه . دوست دارم بدونم شما چی فکر می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


پوستر بازی ویدیویی CAMP ROCK 2

شنبه 6 شهریور 1389

                                                                                                  خب اینم پوستر بازی ویدیویی CAMP ROCK 2 . خب اعتراف کنید چند نفرتون دنبال این بازی هستین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این بازی شامل تجربه کردن خط مشی CAMP ROCK 2 و خلاصه از اینجور چیزا. من آنچنان علاقه مند نیستم به بازی اما منتظرم تا توی دیزنی چنل خودشو ببینم ولی خب قراره توی سپتامبر پخش بشه. چه قدر دیر . اگه شد یه خلاصه ای از داستانشو واستون تا اونجایی که توی تبلیغش دیدم می نویسم اگه فیلمش رو ندیدین یعنی DL نکردید......................... خب کلهم نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟


لباس های هالووین از کارکتر های ALCE IN WONDERLAND

شنبه 6 شهریور 1389

خب همونطور که اکثرا شنیدین هالوین یه جشنه که توش لباس های عجیب و غریب و وحشتناک می پوشن (( نگین من گفتم ها اما توی فیلم MEAN GIRLS می گفت که این مال قدیماست الان این تنها شبیه که شما (دخترا) می تونید لباس های خانم های محترم .... رو بپوشین و هیچ کس براش مهم نیست توی این شب آزاده)) بگذریم توی ادامه ی مطلب عکس های لباس های هالووین کارکترهای فیلم آلیس رو گذاشتم حتما ببینید و بگید نظرتون چیه ها . باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


ادامه مطلب

miley cyrus ناراحته از اینکه با لیام به هم زده.

شنبه 6 شهریور 1389

                                                                                                   یه منبع گفته که مایلی حالش انگار خرابه. مایلی فکر می کرد که لیام تکه و اون رابطه شون رو اول قرار می داد و نمی ذاشت که لیام فکر کنه اون اولویت دومشه. آخی مایلی مگه تو چیکار کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا پسرا اول جورین که انگار عاشقتن بعد فارغ می شن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اشکال از کدوم طرفه؟؟؟؟؟؟؟؟ پسرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مایلی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یکی جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟


تعداد کل صفحات: (4) 1   2   3   4   

فهرست وبلاگ
پیوندهای روزانه
آرشیو
نویسندگان
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
جستجو
آخرین پستها
اَبر برچسبها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات